Apie mūsų centrą

1

Mūsų Šeimos gerovės centras skirtas šeimoms – būsimiems bei esamiems tėvams, jų kūdikiams ir vaikams.

Modernus, su meile  įrengtas centras – tai sveikatingumo bei laisvalaikio oazė, pritaikytas išskirtinai šeimai ir jos poreikiams. Nėščiųjų arba pasiruošimo būsimai tėvystei kursai – tai centro ilgametė patirtis.

Itin šiltas baseinas  specialiai pritaikytas nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams su nepaprastai jaukia, atpalaiduojančia aplinka. Baseino ir vandens švarai taikomi itin aukšti higienos reikalavimai,o vandens temperatūra siekia net iki 32-33oC.Baseine sumontuota viena iš  pažangiausių šveicariškos vandens filtravimo ir dezinfekavimo technologijos, su specialiais  filtro užpildais, kurie padeda 80% geriau naikinti bakterijas nei įprasti filtrai. Taip pat sistemoje sumontuoti bakterijų destrukcijos blokai, kurie sumažina chloro poreikį, todėl mama ir jos mažylis gali jaustis čia išties saugiai.

Pačias šilčiausias akimirkas visai šeimai padovanos pirčių kompleksas.

Kūdikiai iki penkerių mėnesių plukdomi specialioje vonelėje. Vyresnius vaikus tėveliai kartu su kineziterapeutės priežiūra plukdo ir nardina baseine. Nuotaikingi užsiėmimai vandenyje ypač patinka kudikiui, jo mamai, tėčiui.

Mūsų centre  ypač populiarūs  vaikų gimtadieniai, organizuojami salės, pirčių ir baseino zonose. Šventės pasirinkta tema „perkels“  Jūsų vaiką ir jo bičiulius ten, kur jis nori: kad ir į rojaus kampelį – „Havajus“.   Tai unikali galimybė šią taip lauktą dieną atšvęsti kūrybiškai!

Mūsų centro misija – Jūsų sveikata, jos gerinimas bei pusiausvyra, taip pat – Jūsų šeimos subtilus ryšys.

Šeimos gerovės centras – Jūsų gilesniam ryšiui!