BLOG`as

Smiltės istorija

Į „Šeimos gerovės centrą“ atvykome kai dar laukėmės savo pirmagimės – Smiltės. Viskas prasidėjo nuo nėščiųjų kursų, kurie vyrui suteikė drąsos ir pasitikėjimo savimi gimdymo metu, o man kryptį ir medicininius argumentus kuriais vadovaujantis mes abu nusprendėme auginti Smiltę. Išties pateikti faktai, informacija labai skyrėsi nuo nusistovėjusių tiesų, nuomonių mūsų aplinkoje, tačiau esame be galo dėkingi už atvertas akis ir šiuolaikines žinias.

Nėštumo metu taip pat lankiau ir mankštas nėščiosioms baseine. Ir net juokaudavau, kad tos dienos mano vyrui buvo auksinės, nes po mankštos grįždavau labai geros nuotaikos. Rytinė juoko dozė nuteikdavo visai dienai ir atrodydavo, kad net pilvukas kur kas mažesnis.

Kai Smiltei suėjo 6 savaitės paskambinau į „Šeimos gerovės centrą“ ir sulaukiau be galo nuoširdaus klausimo: „O kaip praėjo gimdymas?“ ir tada supratau, kad tai ne tik formalus užsirašymas „Kiek amžiaus? Koks laikas tinkamas?“ O, man, ką tik pagimdžiusiai tokios smulkmenos tapo be galo svarbios.

Nuo trijų savaičių Smiltei prasidėjo pilvo diegliai. Jie tęsdavosi nuo 20-23 val. Tada visi išsekę užmigdavome, tačiau pradėjus lankyti voneles turėdavome du ramius vakarus per savaitę. Nesakau, kad ji visai neverkdavo (nors būdavo ir taip), tačiau ji visada būdavo daug ramesnė.

8-10 savaičių pradėjome lankyti ir individualias mankštas, kuriose dirbome su silpnomis Smiltės vietomis. Ji buvo padidėjusio tonuso, silpnomis rankytėmis ir be galo užsispyrusi. Užsiėmimų metu man visada būdavo paaiškinama kaip tinkamai ją mokyti išlaikyti savo vidurio liniją, apsiversti, šliaužti, atsisėsti, ropoti ir dar daugybė kitų dalykų apie kuriuos niekur kitur nepavyko rasti informacijos. Ir man auginant pirmą vaiką ši informacija yra svarbi kaip oras! Nuosekliai dirbant Smiltė stiprėjo palaipsniui, pirmą kartą pati apsivertė trijų mėnesių, dėl to sustiprėjo pilvo siena ir pradėjo slopti pilvo diegliai. Ant keturių ji atsistojo penkių mėnesių ir šešių su puse mėnesių jau stabiliai, nesvirduliuodama sėdi. Liko paskutiniai etapai – ropojimas ir vaikščiojimas. Manau su tuo greitai susidorosime.

Nuo ketvirto mėnesio iš vonelių perėjome į baseiną, kur ją plukdyti ir nardinti pradėjau pati. Aš labai mėgstu vandenį, bet dar niekad nebuvau jo taip prisijaukinus kaip dabar – nardau kartu su Smilte, išmokau sulaikyti kvėpavimą, nerti atsimerkusi – daug labiau savimi pasitikiu. Maždaug prieš mėnesį iš užsispyrusios ir besibarančios Smiltės baseine ji virto į krykštaujančią ir besijuokiančią mažylę. Prieš pora savaičių panardinta po vandeniu ir mosikuodama savo mažomis kojytėmis, kad iškiltų į paviršių, ji ėmė juoktis! Neabejoju, kad su laiku vanduo bus jos stichija, kurioje jausis tiesiog puikiai.

Niekur kitur kur teko lankytis nesulaukėme tokios profesionalios paslaugos. Labiausiai džiaugiuosi, kad su Smilte dirbo kelios kineziterapiautės. Jos visos yra labai skirtingos ir dabar, po pusės metų, galiu pasakyti, kad būtent iš to susidėjo visas bendras įdirbis ir rezultatas (su Smilte dirbo penkios). O rezultatas – tai nuolatos girdimi pastebėjimai apie puikiai besivystančią jos raidą.

Be viso to man labai norisi padėkoti už galimybę prisijungti prie „Šeimos gerovės centro“ sukurtos bendruomenės. Man, gana aktyviam žmogui, būtų buvę ypač sunku būti namuose, užsidarius ir nežinant kaip kada ko imtis, o šio centro lankymas man leido ir iki šiol leidžia pasiilsėti, atsipalaiduoti, suprasti, kad visos mamos susiduria su panašiais sunkumais, ir sulaukti daugybės palaikymo. Nuoširdus AČIŪ visam kolektyvui ir mamoms!

 

received_2165342826825663 (1)

 

Apie mus kalba

Antrame blogo įraše norime su Jumis, mylimi klientai, papasakoti tai, kur ir ką apie mus kalba kiti. Juk tai visada įdomu, ar ne? :)

Praėjusią savaitę parduotuvių lentynose pasirodė žurnalas „Įkvėpiančiai motinystei“ apie kurį Jūs, mamos, tikriausiai jau girdėjote. Na, o jei dar negirdėjote, tai šis leidinys yra „Mamų radijo“ projektas, kuris tęsiasi jau antrą sezoną. Tai garsių, atvirų ir turinčių ką papasakoti mamų fotografijų ir istorijų žurnalas, kurio idėjos ir įgyvendinimo autorė yra  „Mamų radijo“ vadovė Laura Mazalienė.

Nusipirkę tik ką išleistą trečiąjį leidinio numerį, jame rasite ir skiltį apie „Šeimos gerovės centrą“ bei jo istoriją. Skaitydami straipsnį sužinosite iki šiol, galbūt, negirdėtą pasakojimą, kuriame direktorė bei savininkė Jovita Gracholski iš pirmųjų lūpų kalba apie kelionę nuo idėjos iki įkurto centro: gyvenimą ir darbą užsienyje, baigtus mokslus norint pasiekti savo svajonę, centro plėtros Vilniuje idėjos atsiradimą ir komandą, kuri daug prisidėjo kuriant šią išskirtinę vietą Jums ir Jūsų mažyliams.

 

hhh

Taip pat, visai neseniai, prieš mėnesį, pasirodė ir „Baby blog“ įrašas apie „Šeimos gerovės centro“ suteikiamą galimybę Klaipėdoje ir Vilniuje išsinuomoti pirties ir baseino zoną laisvalaikio praleidimui su savo šeima.

Tinklaraštis „Baby blog“ – tai nuoširdžių ir atvirų apžvalgų rinkinys apie kūdikių, vaikų bei mamų prekes ir paslaugas, kurias rašo blogerė Sotera.

Įraše apie „Šeimos gerovės centrą“ tinklaraštininkė aprašo savo patirtį, aptariama tai, kas mamai patiko šiame centre, asmenine nuomone ir įspūdžiais pagrindžiamas paslaugų reikalingumas ir naudingumas.

Jei dar neskaitėte šio įrašo, galite jį rasti čia: https://www.babyblog.lt/seimos-geroves-centras-baseino-ir-pirties-nuoma-seimoms-vilniuje-ir-klaipedoje/

Slide1

 

 

 

„Šeimos gerovės centras“ džiaugiasi ir draugais „Berner Lietuva“, kurie Klaipėdoje vykusių kursų būsimiems tėvams ir Vilniuje vykusios paskaitos apie primaitinimą metu nustebino centro klientus dovanėlėmis. Gavome „Seba med“, „A-derma“, „Weleda“, „Avene“ ir kitokių kosmetinių priemonių mažyliams ir būsimoms mamoms. Klientės liko patenkintos ir dėkoja dėl galimybės išbandyti šiuos produktus!

Slide2

 

Tinklaraštis „Dienoraštis mamoms“ taip pat rašo apie „Šeimos gerovės centrą“ savo blogo įrašuose. Mūsų komanda ypatingai didžiuojasi Gusto mamos įrašu apie jo kelionę per mūsų centre lankomus užsiėmimus ir fizinį tobulėjimą, kurį šeima ir visi aplinkiniai pastebėjo jau labai greitai. Klaipėdoje pradėjęs lankyti „Šeimos gerovės centro“ voneles 6 savaičių, Gustas nemėgo vandens, tačiau, kaip pati mama rašo: „Trenerės, visuomet ramindavo ir paaiškindavo, jog vandenyje jis jaučiasi netgi saugiau, juk pilvelyje nardė netgi devynis mėnesius. Tad kiekvieną kartą, žiūrėdavau į savo mažąjį princą vis drąsiau ir su pasididžiavimu“. Su vandeniu mažylis susidraugavo labai greitai!

Prie įrašo pridėtas ir video filmukas nufilmuotas mūsų centre, kuriame tas pats Gustas, jau metukų laiko, plaukioja ir nardo su mama baseine kaip tikras vandens mylėtojas!

Pasigrožėkite Gusto draugyste su vandeniu „Dienoraštis mamoms“ facebook puslapyje: https://www.facebook.com/dienorastismamoms/videos/1888455777959489/

 

Slide3

 

 

Taip pat gauname mums pačių mieliausių padėkų iš klientų. Tėvelių džiaugsmas bei pasididžiavimas akyse matant savo vaikų progresą ir mažųjų užsispyrimas tobulėjant užsiėmimuose yra tai, kas mus skatina dar labiau stengtis ir nenustoti tobulėti :)

 

 

________________________________________________________________________________

 

Šeimos Gerovės Centro komanda

Įsivaizduokite: įeinate į savo mieste esantį Šeimos gerovės centrą  ir ten – nėra nieko. Nei vienos besišypsančios kineziterapeutės, nei visus tolesnius užsiėmimus suplanuojančios administratorės, nei visada darbe puikios nuotaikos būnančios direktorės.. Kažko trūktų, ar ne?

Šeimos gerovės centras – tai ne tik vieta, kurioje su savo vaikučiais lankote užsiėmimus, tai taip pat yra  kruopščiai atrinkta ir puikiai savo darbą išmananti komanda, kuri rūpinasi Jūsų šeimos sveikata. Tai dažnai sutinkami besišypsantys veidai, kurie visada pasiteirauja kaip Jums sekasi, išklauso ir pataria iškilus problemai. Tai kolektyvas, kuris nepamišta nei Jūsų, nei mažylių vardų, nes kasdieniu buvimu šalia Jūs esate didele jų gyvenimo dalimi.

Merginos,kurios kasdien dirba su Jumis ar Jūsų mažyliais, kaip ir kiekvienas mūsų, yra žavios ir labai individualios asmenybės, kurias sunku pažinti jų darbo metu. Susipažinkite su jomis iš daug arčiau ir pamatykite jas visai kitu, asmeniškesniu, kampu :)

 

„ŠEIMOS GEROVĖS CENTRAS“ VILNIUJE

Ne per seniausiai duris Vilniuje duris atvėrusiame „Šeimos gerovės centre“  kol kas sutinkate tik trijų žmonių komandą: kineziterapeutes Giedrę ir Skaistę bei vadovę Giedrę.

Jeigu galėtų, visada besišypsanti kineziterapeutė Giedrė per 30 sekundžių, visam pasauliui kažką pasakyti, ji primintų kiekvienam iš mūsų, jog šiam gyvenime svarbiausia yra šeima ir draugai, o visa kita – visada gali palaukti. Pabrėžtų, kaip svarbu palaikyti artimą ryšį, jausti meilę ir rūpestį,  besąlygišką paramą iš pačių artimiausių žmonių.

Tuo tarpu Skaistė, paklausta apie tai, ką jai reiškia meilė darbui, pasakoja apie ankstyvų rytų pradžią su šypsena, kai žinai, jog darbe teks vėl bendrauti su pačiais mažiausiais pasaulio gyventojais, kurių mažytės šypsenos dieną pavers magiška ir viduje vėl sukurs pilnatvės jausmą. Meilę kolektyvui Skaistė prilygina posakiui „Viena už visas ir visos už vieną“ .

Na, o „Šeimos gerovės centro“ vadovė Giedrė, kiekvieną dieną pasitinkanti visus į sostinės centrą užsukusius klientus pasakoja, jog tikisi, kad ir Vilniuje įsikūręs centras taps antraisiais namais jaunoms šeimoms: „Norėčiau, kad tėvai atėję su savo mažyliais į užsiėmimus gautų ne tik profesionaliai atliktą paslaugą, bet ir jaustųsi jaukiai ir norėtų čia sugrįžti.“ Tikslui pasiekti labai padeda profesionalių kineziterapeučių komanda ir jauki atmosfera tvyranti sostinėje esančiame centre.

 

IMG_7578

 

KLAIPĖDOS „ŠEIMOS GEROVĖS CENTRAS“

Klaipėdoje įsikūrusiame „Šeimos gerovės centre“ kolektyvas kur kas didesnis. Administratorė Ieva, kineziterapeutės Viktorija, Giedrė ir Simona bei direktorė Jovita jau ilgą laiką dirba kartu. Darbe jos jaučiasi tarsi apsuptos šeimos narių – jaukūs ir šilti pasikalbėjimai, juoką keliančios situacijos ir meilė kūdikiams sujungė moterišką kompaniją ir centrą pavertė antrais jaukiais namais čia dirbančiam kolektyvui.

Administratorės pareigas užimanti Ieva pasakoja, jog „Šeimos gerovės centrą“ pirmiausia atrado kaip klientė ir su sūnumi pradėjo lankyti baseino užsiėmimus. Per du mėnesius atsikratę vandens baimės, jiedu pamilo ne tik baseino užsiėmimus, bet ir patį centrą, kuriame atrado ir mylimo darbo galimybę. „Kartais taip gyvenime nutinka, kad plauki plauki baseine ir nuplauki į administratorės kėdę :)“ .

Viktorija yra ilgiausiai „Šeimos gerovės centre“ dirbanti kineziterapeutė. Jos nuomone, ją ir visas koleges vienija pozityvus požiūris į gyvenimą, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas bei meilė vaikams. Dirbdama Viktorija visada stengiasi atiduoti visą save, todėl paklausta apie juokingiausią nutikimą darbo metu prisimena, kaip didelio entuziazmo dėka vesdama užsiėmimą įkrito ir išsimaudė baseine su visais drabužiais.

Kineziterapeutė Giedrė, į komandą prisijungusi dar visai neseniai,  didžiausiu savo gyvenimo pasiekimu laiko širdžiai mielo darbo atradimą ir galimybę kiekvieną dieną dirbant centre tobulėti visomis įmanomomis prasmėmis. Garsia ji norėtų tapti gerais ir naudingais savo darbo pasiekimais.

Simona savo gyvenime didžiausią dėkingumą jaučia už galimybę būti moterimi, savo grožiu džiuginti kitus ir gimdyti vaikučius, tokiu būdu plečiant „Šeimos gerovės centro“ klientų ratą J Paklausta,kokį įmanomą ar neįmanomą gebėjimą ji norėtų įgauti, kineziterapeutė išreiškė norą būti tobula be jokių pastangų.

Na, o centro įkūrėja Jovita darbe labiausiai vertina savą kolektyvą ir darnų komandinį darbą. Savo suburtam merginų ratui ji jaučia didžiausią pagarbą ir meilę, nes prieš 7 metus pradėdama įkurti centrą ji net negalėjo įsivaizduoti, kad čia dirbantys žmonės taps jos antrąja šeima. Paklausta apie ryškiausiai įsiminusią akimirką darbe, Jovita prisiminė pirmąją savo darbo dieną, kuomet važiuodama į „Šeimos gerovės centrą“ vesti pirmuosius kursus jau įkurtame centre ji be galo jaudinosi, bet tuo pačiu širdis labai džiaugėsi – tądien ji pajuto, ką reiškia tokios didelės svajonės išsipildymas.

IMG_20171016_172110