Baseino ir pirties nuoma šeimai

Šeimai skirtas baseinas siūlo ``šiltą`` kelią į sveikatą ir harmoniją. Kviečia atsipalaiduoti pirtyje ir mėgautis geros savijautos akimirkomis, kurios suteiks kūnui lengvumo ir sielos apvalymo pojūtį.

6

ŠEIMOS GEROVĖS CENTRAS Jums suteikia galimybę pasimėgauti garinė pirtimi.  Net 49 laipsnių temperatūra ir beveik 100% drėgmė –  tai puikus atsipalaidavimo būdas visai šeimai. Pirtis skatina toksinų išsiskyrimą, atpalaiduoja kūno raumenis bei gerina kraujotaką. Šiuo malonumu gali pasimėgauti ne tik tėveliai, bet ir jų mažyliai.

Vandens temperatūra  baseine  siekia net 32,5 laipsnius, o tokiame vandenyje maži vaikai jaučiasi it mamos įsčiose, todėl jie lengvai atsipalaiduoja, leidžiasi nardinami bei plukdomi. ŠEIMOS GEROVĖS CENTRAS pasižymi savo baseino kokybe bei  ypatingais naujausiais vandens filtrais, kurie baseino vandenį padaro beveik be chloro. Naudojantis šiomis naujausiomis technologijomis, Šeimos gerovės cetras Jums siūlo laiką praleisti baseine, kuriame nereikės nerimauti dėl chloro įtakos besivystančio vaiko organizmui.

ŠEIMOS GEROVĖS CENTRO baseinas yra pritaikytas šeimoms su mažyliais nuo pusės metų.  Vandens temperatūra siekia 32,5 laipsnius.

Vaikams iki 3 metų maudynių metu būtina dėvėti specialias, maudymuisi vandenyje skirtas sauskelnes.

 Atvykstant praleisti laiką į pirties ir baseino zoną būtina turėti maudymosi kostiumą/glaudes, šlepetes neslystančiu padu, rankšluostį ir maudymosi kepuraitę.
Jei neturite kepuraitės ar sauskelnių – yra galimybė įsigyti tai mūsų centre.
Po baseino ir pirties pakviesime Jus  20 min. į salę, kur Jūsų lauks šilta, atpalaiduojanti arbata.