Nėščiųjų kursai Klaipėdoje

Vaikelio laukimas ir jo auginimas – stebuklingas procesas, kuriame Šeimos gerovės centras kviečia dalyvauti būsimuosius tėvus, geidžiančius jį išgyventi sąmoningai: klausantis širdies balso, nuojautos, giliai glūdinčios išminties balso ir rimtą profesinę patirtį sukaupusių specialistų patarimų.

Nesciuju kursai

Teoriniuose ir praktiniuose būsimų tėvų  kursuose sužinosite kaip padėti sau, kad kūdikio laukimas bei gimdymas būtų ramus ir kupinas pasitikėjimo savimi. Išmoksite kaip elgtis, bendrauti ir suprasti dar negimusį vaikelį, pajausti ir įsisąmoninti tėvystės vaidmenį. Būsite supažindinti su gimdymo procesu, suprasite ko reikia kad jis būtų sėkmingas ir paprastas. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas kūdikio lavinimui nuo pat gimimo, jo priežiūrai bei sėkmingam ir ilgam žindymui.

Kursų metu Jums bus suteikiamos galmybės išgirsti psichologės , gyd. Akušerės-ginekologės, gyd. anesteziologės,  gyd. neonatologės, kineziterapiautės, gyd. odontologės paskaitas, kurių metu galėsite uždavinėti Jums rūpimus klausimus ir aiškintis atsakymus į juos.

Užsiėmimas baseine ir salėje nėščiosioms suteiks geras emocijas. Taip pat kiekvienai kursų dalyvei bus atliktas kineziterapinis neščiosios ištyrimas. Bus rodomi filmai apie gimdimą, žindymą ir kūdikio priežiūrą.

Klaipėdoje kursų metu  suteikiami  6 teoriniai-praktiniai užsiėmimai 2-3 kartus per savaitę.

Visuose vakariniuose užsiėmimuose kviečiami dalyvauti ir būsimi tėčiai.

Klaipėdoje kursų programoje jums bus suteikiami:

6 teoriniai-praktiniai užsiėmimai 2-3kartus per savaitę

Juose išgirsite: psichologės, gyd. akušerės-ginekologės, gyd. anesteziologės, gyd.  neonatologės,kineziterapeutės, gyd. odontologės paskaitas

Taip pat į kursų programą įeina vienas nėščiųjų užsiėmimas salėje ir baseine.