Nėščiųjų kursai

Vaikelio laukimas ir jo auginimas – stebuklingas procesas, kuriame Šeimos gerovės centras kviečia dalyvauti būsimuosius tėvus, geidžiančius jį išgyventi sąmoningai: klausantis širdies balso, nuojautos, giliai glūdinčios išminties balso ir rimtą profesinę patirtį sukaupusių specialistų patarimų.

Nesciuju kursai

Teorinėse-praktinėse paskaitose sužinosite, kaip padėti sau, kad kūdikio laukimas, gimdymas būtų ramus, be baimės. Įgysite žinių, kaip elgtis, bendrauti, suprasti dar negimusį kūdikį, išmoksite geriau pajausti ir įsisąmoninti būsimų tėvų vaidmenį. Pogimdyviniam laikotarpiui skirtose paskaitose didelis dėmesys bus skiriamas sėkmingam ir ilgam žindymui, naujagimio priežiūrai.

Kursų metu išgirsite šių specialistų paskaitas: kineziterapeutės, anesteziologės, psichologės, neonatologės.  Centro kineziterapeutė būsimoms mamoms praves vieną mankštos užsiėmimą salėje ir vieną  baseine. Prieš užsiėmimą baseine bus atliktas kineziterapinis nėščiosios ištyrimas.  Taip pat, turėsite galimybę stebėti mokomuosius filmus apie gimdymą, žindymą bei kūdikio priežiūrą.

  • Kursų programoje 8  teoriniai – praktiniai užsiėmimai;
  • Kursai organizuojami  2 – 3 kartus per savaitę;
  • Vyrai kviečiami dalyvauti  vakarinėse paskaitose;