Masažai

Masažai gali padėti atsipalaiduoti ir pagerinti sveikatą. Mes visi patiriame stresą savo gyvenimuose ir vienas iš populiariausių būdų atsipalaiduoti yra masažas.

Masažų kambarys

VISO KŪNO NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS

Nėštumas – gražus ir ypatingas sveikatai laikas, reikalaujantis išskirtinio dėmesio.

Atsikratyti įtampos, atsipalaiduoti, sumažinti nemalonius pojūčius kūne, skirti laiko sau ir gyvybei, augančiai tavyje – tai ne prabanga.
Nėščiųjų masažo paskirtis – padėti būsimajai mamai, o taip pat ir vaikeliui, jaustis geriau, todėl pajutus pirmuosius negalavimus nevertėtų delsti ir reiktų kreiptis į specialistus siekiant palengvinti Jus varginančius skausmus, jaučiamą diskomfortą ar prastą savijautą.
Masažas nėštumo laikotarpiu mažina nugaros skausmą, raumenų įtampą, skysčių kaupimąsį audiniuose, gerina viso organizmo kraujotaką. Nepertraukiami masažo judesiai, šiltas ir  natūralus drėkinantis odą aliejus (nėščiąjai gulint ant šono) leidžia maksimaliai pasimėgauti ramybe, pailsėti, atsipalaiduoti kūnui ir sielai.
Beje, nėštumo ekspertai, tyrę masažo poveikį kūdikiams, padarė išvadas, kad moterys, pasirinkusios masažus bent du kartus per savaitę, susilaukė itin sveikų kūdikių. Minimalios pastangos, optimaliausias rezultatas. Juk verta?

Viso kūno nėščiosios masažas

19.98 € už masažą

VISO KŪNO ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

Masažas – paprastas stebuklas, kiekvienai mūsų dienai suteikiantis ypatingą būseną: jis pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Dar Senovės Graikijoje gydytojas Hipokratas kiekvienai dienai rekomendavo kvapnią vonią ir masažą su aliejumi.

Atpalaiduojančio masažo metu pasiekiama gili ramybė, stiprėja visas organizmas, mažėja nuovargis, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas; masažo pagalba tobulinamos kūno formos, grąžinama gera savijauta, palaima sielai, stiprinama sveikata, o Jūs patiriate energijos antplūdį likusiai dienai.
Atsipalaiduokite ir įgaukite energijos. Nebus nė vienos kūno vietos, kurios nepamalonins šio užburiančio masažo.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas

19.98 € už masažą

“BAGUA” NUGAROS MASAŽAS

Šeimos gerovės centras Jums nori dovanoti sparnus: „Bagua“ masažas – tai meditacinis sielos ir kūno šokis, leidžiantis atsispirti nuo žemės ir pasijusti taip, lyg skristumėt.

„Bagua” – aštuonios visatos energijos, kuriomis remiantis sukurta Jums siūlomo masažo struktūra.  Tai atpalaiduojantis-energetinis masažas, kuris ne tik tonizuoja raumenis, bet kartu juos atpalaiduoja ir priverčia dirbti, reguliuoja medžiagų apykaitą ir stiprina imunitetą. Tai masažas, apjungiantis ritmingus gestus, spaudimą pirštais, delnais, dilbiais ties energetinėmis kūno linijomis.

“Bagua” nugaros masažas

14.48 € už masažą

APATINĖS KŪNO DALIES (probleminių vietų) ANTICELIULITINIS MASAŽAS

(apatinės kūno dalies (probleminių vietų)

Dažnai atrodo, kad laiko nėra, kad jį reikia aukoti kasdienei buičiai, įsipareigojimams, vaikų ir šeimos ateičiai, o Šeimos gerovės centras kiekvienai moteriai sako: „Dabar!“ Dabar esi gražiausia, reikalingiausia, žaviausia, mylinti ir mylima. Jei gyvenimo kokybei trukdo menkos problemos, jas reikia spręsti dabar.

Celiulitas – ne patologinė būsena. Celiulitas – tai tarpusavyje suaugusios išsiplėtusios riebalinės ląstelės, kuriose yra daug toksinų ir šlakų, medžiagų apykaitos metu nepasišalinusių produktų. Tai deformavęsi riebalai, esantys vienoje ar keliose kūno vietose. Kai riebalinės ląstelės padidėja ir sukimba, po oda esantys jungiamieji audiniai silpnėja ir deformuojasi oda tampa panaši į apelsino žievelę, tuo pačiu pablogėja kūno estetinis vaizdas. Taip atsitinka dėl sulėtėjusios limfos cirkuliacijos ir nutekėjimo.
Tai problemiškų zonų masažas, padedantis moterims kovoti su celiulitu.  Anticeliulitinis masažas modeliuoja kūno linijas: šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo,  oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažo dėka palaikomas raumenų tonusas, oda tampa sveikesnė ir elastingesnė.
Efektas jaučiamas iš karto po procedūros – palengvėjusios, pagražėjusios kojos ir sumažėjusios kojų apimtys.

Anticeliulitinis masažas

17.38 € už masažą