3-5 metų vaikams su kineziterapeute

Prancūzų rašytojas Antoine‘as de Saint-Exupéry kadaise vandenį apibūdino taip: „Per maža pasakyti, kad tu reikalingas gyvybei – tu pats esi gyvybė“. Maudynės, įvairios vandens procedūros puikiai veikia visą kūną, vandenyje labai efektyvu sportuoti ir atsipalaiduoti.

3-5 koliazas

Norint, kad vaikas augtų stiprus ir sveikas, reikia rūpintis jo fizinės veiklos aktyvumu. Maudynės baseine vaikams suteikia  ne tik teigiamas emocijas, bet ir stiprina besivystančius raumenis.  (Taip pat tai suteikia didesnį  pasitikėjimą savo jėgomis, todėl vaikas tampa savarankiškesnis. )

Užsiėmimų vandenyje metu profesionalios kineziterapeutės derina žaidimus su tam tikro amžiaus ir fizinės raidos specialiaisiais pratimais. Dėl šios priežasties, vaikai naudodami plaukimo inventorių žaidimuose išmoksta įveikti vandens baimę, nardyti, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir įgyja plaukimo įgūdžių.

Užsiėmimo metu dirba visos raumenų grupės  – raumenys įsitempia ir atsipalaiduoja,  taip pat didėja sąnarių paslankumas, ypač pečių juostos, kelių ir čiurnų.  Gerėja kvėpavimas bei nervų, širdies ir kaujagyslių darbas.

Didžiausias mankštos baseine su kineziterapeute pliusas  –  tai, jog užsiėmimai  vandenyje užgrūdina vaikus, jie tampa atsparesni ligoms, stiprėja jų imuninė sistema, vaikas rečiau serga  kvėpavimo takų ligomis. Taip pat yra koreguojama netaisyklinga laikysena ir pilnapadystė.

Vaikai, lankydami mankštą baseine pripranta ir visam laikui pamėgsta vandenį,  jo nebebijo. Būnant fiziškai aktyviam vaikui atsiranda poreikis sportuoti ir tobulėti.

Šeimos gerovės centras pasižymi savo baseino kokybe bei  ypatingais naujausiais vandens filtrais, kurie baseino vandenį padaro beveik be chloro. Naudojantis šiomis naujausiomis technologijomis, Šeimos gerovės centras siūlo Jums baseino užsiėmimus, kurių metu nereikės nerimauti dėl chloro daromos įtakos besivystančio vaiko organizmui.

Užsiėmimo grupės yra skirstomos pagal vaikų amžių, nuo 3 iki 5 metų.

Šio užsiėmimo metu privaloma turėti maudymosi kostiumą/glaudes, kepuraitę, rankšluostį, šlepetes ir plaukimo akinius.