Mankšta nėščiosioms baseine

Nėštumas – moters organizmo patikrinimas. Daugelis moterų intuityviai jaučia, kad mankšta yra naudinga ne tik joms, bet ir įsčiose augančiam kūdikiui, o mankšta baseine padeda palaikyti gerą fizinę formą, puikią savijautą, atrasti vidinę ramybę, sustiprėti ir, žinoma, paplaukioti kartu su būsimu kūdikiu.

nesciuju baseinas

Nėštumo metu moters organizme vykstantys pokyčiai pareikalauja nemažai jėgų ir ištvermės. Dėl šios priežasties fizinis aktyvumas būsimai mamai yra tinkamiausias būdas sustiprinti sveikatą bei pagerinti savijautą. Moters aktyvumas nėštumo metu lemia ne tik jos, bet ir vaikelio fizinę būklę – galima sakyti, kad ir kūdikis mankštinasi kartu su mama dar prieš gimdamas.

ŠEIMOS GEROVĖS CENTRO mankštos nėščiosioms baseine užsiėmimo metu profesionalios kineziterapeutės padeda būsimoms mamoms pasiruošti gimdymo procesui.  Nėščiųjų mankštų baseine metu atliekami pratimai stiprina rankų ir krūtinės, pilvo ir nugaros, dubens dugno ir kojų raumenis. Vykdomos užduotys, kurios lavina būsimos mamos pusiausvyrą, koordinaciją bei gerina tarpvietės elastingumą. Užsiėmimo metu skambant ramiai muzikai fizinis krūvis yra pamažu didinamas keičiant judesių amplitudę, kartojimų skaičių bei atidžiai stebint, kad nėščioji išlaikytų taisyklingą kūno laikyseną ir pratimą atliktų tinkamai.

ŠEIMOS GEROVĖS CENTRO baseinas pasižymi išskirtine savo kokybe bei  ypatingais naujausiais vandens filtrais, kurie baseino vandenį padaro beveik be chloro ir neleidžia vandenyje daugintis bakterijoms. Naudojantis šiomis naujausiomis technologijomis, mūsų centras siūlo Jums  užsiėmimus baseino vandenyje, kurių metu nereikės nerimauti dėl chloro ir bakterijų daromos įtakos besilaukiančios mamos organizmui. Vandens temperatūra baseine siekia net 32-33 laipsnius.

Atvykstant į nėščiųjų mankštą baseine su savimi privaloma turėti maudymosi kostiumėlį, kepuraitę, rankšluostį ir šlepetes. Kineziterapeutė atidžiai stebi kiekvieną nėščiąją, asmeniškai pataria, pataiso ir prižiūri atliekamų pratimų metu.