Nuo 5 mėn. iki 3 metų vaikams su mama/tėčiu

Užsiėmimai vandenyje yra viena geriausių fizinio lavinimo ir sveikatinimo priemonių.

base

Norint, kad vaikas augtų stiprus ir sveikas, reikia pradėti tuo rūpintis nuo pat kūdikystės. Maudynės baseine kūdikiams ir vaikams suteikia teigiamas emocijas ir stiprina raumenis, todėl mažyliai greičiau vystosi ir auga. Besimankštinantys kūdikiai pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti bei būna aktyvesni ir fiziškai stipresni nei neplaukiojantys jų  bendraamžiai.

Vanduo grūdina vaiko organizmą, todėl šaltuoju metų sezonu atsilaikymas ligoms būna didesnis. Taip pat užsiėmimai  baseine gerina mažylio miego kokybę – po maudynių vaikas būna ramesnis ir miega „saldžiau“.

Mankštos baseine metu vaikai ir jų tėveliai atlieka įvairiausius pratimus, kuriuos veda profesionalios kineziteraupeutės. Mažyliai žaidimų ir užduočių pagalba mokosi plaukti ir nardyti, susipažįsta su vandeniu ir lengvai atlieka jų raidą skatinančius pratimus. Nuotaikingos dainelės ir į pagalbą pasitelkiami baseino žaislai išvysto vaiko supratimą, kad vanduo nėra baisus, o laikas jame smagus ir naudingas.

Šeimos gerovės centras pasižymi savo baseino kokybe bei  ypatingais naujausiais vandens filtrais, kurie baseino vandenį padaro beveik be chloro. Naudojantis šiomis naujausiomis technologijomis, Šeimos gerovės centras siūlo Jums baseino užsiėmimus, kurių metu nereikės nerimauti dėl chloro daromos įtakos besivystančio vaiko organizmui.

 

  • Mankštos baseine su tėvais trukmė – 45 min.
  • Skirta vaikams nuo 5 mėnesių iki 3 metų.
  • Tam, kad vaikas jaustųsi saugiai, užsiėmimai vyksta kartu su vienu iš tėvelių.
  • Mankštos baseine metu ir tėveliams, ir vaikams būtina turėti rankšluostį, šlepetes, maudymosi kostiumą/glaudes, bei baseino kepuraitę