Kūdikių masažas ir mankšta (individuali)

Prisilietimas – pirmoji kalba, kurios išmoksta kūdikis. Dėmesingai ir švelniai atliekamas masažas gerina vaikelio ir tėvų neverbalinį bendravimą – tai šiltos bendrystės akimirkos, pristabdančios laiką...

FOTO BASEINAS SALE INDIVIDUALI MANKSTA

Tėveliams svarbu žinoti, kad jų mažylis auga sveikas ir stiprus.  Nuo pirmųjų gyvenimo dienų kaulai, raumenys ir raiščiai vystosi netolygiai. Jau tada gali susiformuoti stuburo, pečių juostos ar klubų netaisyklinga padėtis. Tam, kad to išvengti reikia kasdieninio darbo su kūdikiu. Individualios masažo ir mankštos užsiėmimo tikslas yra pagerinti kraujo apytaką, atpalaiduoti įsitempusius raumenis arba sustiprinti nusilpusius raumenis. Atlikdami kasdieninius masažo ir mankštos elementus mes padedame mažylio smegenyse suformuoti taisyklingo judesio modelį, kuriuo jis pasinaudos apsiverčiant, atsisėdant, pradėjus ropoti bei žengiant pirmuosius žingsnius. Ankstyvoji kūdikio mankšta taip pat padeda išvengti didžiąją dalį mažylių varginančių pilvo diegliukų.Stiprėja pilvo sienelė ir nuo jos banguojančių judesių pradeda geriau funkcionuoti vidaus organai.

Užsiėmimo pradžioje atliekamas 20 – 25 min viso kūno masažas (priklausomai nuo mažylio poreikių – atpalaiduojantis arba stimuliuojantis). Vėliau atliekami mankštos pratimai stimuliuojantys mažylio judesius priklausomus nuo jų amžiaus, fiziologinės raidos etapo. Šie pratimai atliekami ant didžiųjų gimnastikos kamuolių.

Individualius mankštos ir masažo užsiėmimus rekomenduojam pradėti lankyti nuo 2 mėn. amžiaus.

Užsiėmimo trukmė 35 min.