Užsiėmimai nėščiosioms
Užsiėmimai kūdikiams
Užsiėmimai vaikams
Baseinas / pirtis šeimai
Vaikų gimtadieniai

Renginiai

img
2020-10-22 09:00
Klaipėda

"Kursai būsimiems tėvams"

Vaikelio laukimas ir jo auginimas – stebuklingas procesas, kuriame Šeimos gerovės centras kviečia dalyvauti būsimuosius tėvus, geidžiančius jį išgyventi sąmoningai: klausantis širdies balso, nuojautos, giliai glūdinčios išminties balso ir rimtą profesinę patirtį sukaupusių specialistų patarimų.

Būsimų tėvų kursuosų sužinosite kaip padėti sau, kad kūdikio laukimas bei gimdymas būtų ramus ir kupinas pasitikėjimo savimi. Išmoksite kaip elgtis, bendrauti ir suprasti dar negimusį vaikelį, pajausti ir įsisąmoninti tėvystės vaidmenį. Būsite supažindinti su gimdymo procesu, suprasite ko reikia kad jis būtų sėkmingas ir paprastas. Taip pat didelis dėmesys bus skiriamas kūdikio lavinimui nuo pat gimimo, jo priežiūrai bei sėkmingam ir ilgam žindymui.

Kodėl mes?

Modernus centras

Tai sveikatingumo bei laisvalaikio oazė, pritaikyta išskirtinai šeimai ir jos poreikiams. Centro ilgametė patirtis – tai nėščiųjų ir pasiruošimo būsimai tėvystei kursai.

Itin šiltas baseinas

Vandens temperatūra siekia net iki 32,5°C. Baseino ir vandens švarai taikomi itin aukšti higienos reikalavimai. Todėl nėščiosios, tėveliai ir jų mažyliai gali jaustis saugiai.

Lavinamieji užsiėmimai

Nuotaikingų užsiėmimų metu, vaikus tėveliai kartu su kineziterapeutės priežiūra plukdo ir nardina baseine.

Vaikų gimtadieniai

Tai unikali galimybė atšvęsti vaiko gimtadienį salėje ir baseine.

Paslaugos