3-5 metų vaikai su kineziterapeute

Prancūzų rašytojas Antoine‘as de Saint-Exupéry kadaise vandenį apibūdino taip: „Per maža pasakyti, kad tu reikalingas gyvybei – tu pats esi gyvybė“. Maudynės, įvairios vandens procedūros puikiai veikia visą kūną, vandenyje labai efektyvu sportuoti ir atsipalaiduoti.

Norint, kad vaikas augtų stiprus ir sveikas, priprastų ir pamėgtų vandenį bei atsirastų poreikis sportuoti, reikia rūpintis jo fizinės veiklos aktyvumu nuo pat mažens. Maudynės baseine vaikams suteikia ne tik teigiamas emocijas, didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, bet ir stiprina besivystančius raumenis.

Užsiėmimų vandenyje metu profesionalios kineziterapeutės derina žaidimus su tam tikro amžiaus ir fizinės raidos specialiaisiais pratimais. Dėl šios priežasties, vaikai naudodami plaukimo inventorių išmoksta įveikti vandens baimę, nardyti, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir įgyja plaukimo įgūdžių.

Užsiėmimo metu dirba visos raumenų grupės  – raumenys įsitempia ir atsipalaiduoja,  taip pat didėja sąnarių paslankumas, ypač pečių juostos, kelių ir čiurnų. Gerėja kvėpavimo, nervų bei širdies ir kraujagyslių sistemų darbas.

Didžiausias mankštos baseine su kineziterapeute privalumas – jog užsiėmimai  vandenyje užgrūdina vaikus, jie tampa atsparesni ligoms, stiprėja jų imuninė sistema, vaikas rečiau serga  kvėpavimo takų ligomis. Taip pat yra koreguojama netaisyklinga laikysena ir pilnapadystė.

Šeimos Gerovės Centras pasižymi savo baseino vandens kokybe –  ypatingais naujausiais vandens filtrais, kurie baseino vandenį padaro beveik be chloro. Naudojantis šiomis naujausiomis technologijomis, Šeimos Gerovės Centras siūlo jums baseino užsiėmimus, kurių metu nereikės nerimauti dėl chloro daromos įtakos besivystančio vaiko organizmui.

Užsiėmimo trukmė - 45min.

Privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą/glaudes
  • plaukimo kepuraitę
  • rankšluostį
  • šlepetes neslystančiu padu
  • plaukimo akinius

Paslaugų kainoraštis