4 mėn. - 3 metų vaikai su mama/tėčiu

Užsiėmimai vandenyje yra viena geriausių fizinio lavinimo ir sveikatinimo priemonių.

Norint, kad vaikas augtų stiprus ir sveikas, reikia pradėti tuo rūpintis nuo pat kūdikystės. Maudynės baseine kūdikiams ir vaikams suteikia teigiamas emocijas ir stiprina raumenis, todėl mažyliai greičiau vystosi ir auga. Besimankštinantys kūdikiai pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti bei būna aktyvesni ir fiziškai stipresni nei neplaukiojantys jų  bendraamžiai.

Mankštos baseine metu vaikai ir jų tėveliai atlieka įvairiausius pratimus, kuriuos veda profesionalios kineziteraupeutės. Mažyliai žaidimų ir užduočių pagalba mokosi plaukti ir nardyti, susipažįsta su vandeniu ir lengvai atlieka jų raidą skatinančius pratimus. Į pagalbą pasitelkiant plaukimo inventorių, nuotaikingas daineles bei žaislus, išvystomas vaiko supratimas apie vandenį,  o laikas jame tampa smagus ir naudingas.

Šeimos Gerovės Centras pasižymi savo baseino vandens kokybe bei ypatingais šveicariškais vandens filtrais, kurie baseino vandenį padaro beveik be chloro. Naudojantis šiomis naujausiomis technologijomis, Šeimos Gerovės Centras siūlo jums baseino užsiėmimus, kurių metu nereikės nerimauti dėl chloro daromos įtakos besivystančio vaiko organizmui.

Vaikus rekomenduojama pamaitinti ne vėliau, kaip likus 1 val. iki užsiėmimo pradžios

Užsiėmimo trukmė – 45min.

Tam, kad vaikas jaustųsi saugiai, užsiėmimai vyksta kartu su vienu iš tėvelių.

Privaloma turėti:

  • maudymosi kostiumą/glaudes
  • plaukimo kepuraitę
  • rankšluostį
  • šlepetes neslystančiu padu


Paslaugų kainoraštis