Kūdikių kineziterapinė mankšta (grupėje)

Prisilietimas – pirmoji kalba, kurios išmoksta kūdikis. Dėmesingai ir švelniai atliekama mankšta gerina vaikelio ir tėvų neverbalinį bendravimą – tai šiltos bendrystės akimirkos, pristabdančios laiką...

Tėveliams svarbu žinoti, kad jų mažylis auga sveikas ir stiprus.  Nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų kūdikio kaulai, raumenys ir raiščiai vystosi netolygiai, dėl šios priežasties gali susiformuoti stuburo, pečių juostos ar klubų netaisyklinga padėtis. Norint to išvengti reikia kasdien dirbti su kūdikiu. Kaip tai daryti Jūs sužinosite profesionalių kineziterapeučių pagalba šio užsiėmimo metu.

Grupinio kineziterapinės mankštos tikslas yra atpalaiduoti įsitempusius arba sustiprinti nusilpusius vaiko raumenis, pagerinti kraujo apytaką bei padėti formuoti taisyklingą fizinę mažylio raidą. Kineziterapinės mankštos elementai padeda mažylio smegenyse užfiksuoti taisyklingo judesio modelį, kurį išmokęs vaikas pats naudos apsiverčiant, atsisėdant, pradedant ropoti bei žengiant pirmuosius žingsnius. Ankstyvoji kūdikio mankšta  stiprina pilvo sienelę –  nuo jos banguojančių judesių pradeda geriau funkcionuoti vidaus organai, taip pat tai padeda išvengti pilvo diegliukų.

Užsiėmimo pradžioje kiekviena mama savo kūdikiui atlieka 20 – 25 minučių viso kūno apšildomąją mankštelę, kurios metu profesionali kineziterapeutė ne tik rodo kaip tai daryti, bet ir prižiūri bei pataria kiekvienai mamai individualiai.  Apšildomoji mankšta gali būti atpalaiduojanti arba stimuliuojanti – tai priklauso nuo mažylio poreikių ir fiziologinės raidos etapo. Vėliau atliekami tam tikrai amžiaus grupei pritaikyti mankštos pratimai ant kilimėlio ir didžiųjų gimnastikos kamuolių.

Užsiėmimo trukmė - 45min.

Svarbu žinoti:

  • Skirta 1,5 - 9 mėnesių kūdikiams;
  • Vaiką būtina pamaitinti likus 1 val. iki užsiėmimo pradžios;
  • Mankštos metu būtina turėti rankšluostį ir mėgstamą žaisliuką;
  • Mamai rekomenduojama dėvėti patogią, judesių nevaržančią aprangą, mūvėti kojines;

Paslaugų kainoraštis