Nėščiųjų mankšta

Ruošiantis motinystei keičiasi ne tik kūnas bet ir mintys, tad užsiėmimai salėje nėštumo metu padės išlaikyti gerą fizinę formą ir ramiai laukti savojo stebuklo atėjimo.

Daugeliui moterų žinia apie nėštumą reiškia didelį gyvenimo pokytį.  Naujagimio besilaukiančiai šeimai svarbu, kad mažylis gimtų sveikas ir jo laukimas būtų paprastas. Dėl šios priežasties nėštukei būtina gyventi fiziškai aktyviai ir per laukimo laikotarpį. Besilaukiančios mamos aktyvumas lemia ne tik jos, bet ir vaikelio fizinę būklę – galima sakyti, kad ir kūdikis mankštinasi kartu su mama dar prieš gimdamas.

Mankšta nėščiosioms salėje sustiprina moters organizmą, bei gerina placentinę kraujotaką. Taip pat padeda išvengti antsvorio, nėštumo metu varginančių nugaros skausmų ar kojų mėšlungio, venų varikozės bei cukrinio diabeto.

Jaukioje aplinkoje skambant ramiai muzikai grupinių užsiėmimų salėje metu, profesionalios kineziterapeutės padės mamai sustiprinti viso kūno raumenyną ir išmokys taisyklingai kvėpuoti. Mankštoje nėščiosioms dalyvauja iki 8 besilaukiančių mamų, todėl kineziterapeutės atidžiai stebi kiekvieną iš jų, pataria ir prižiūri atliekamų pratimų metu.


Paslaugų kainoraštis